۱۱ نکته‌ای که قبل از خرید چراغ مطالعه باید به آنها توجه کنید

فهرست مطالب

آیا همیشه با روشن کردن چراغ فلورسنت بالای سر خود ساعت‌ها پشت میز کار نشسته‌اید؟ اگر در ساعات مختلف روز کار می‌کنید، باید به فکر خرید چراغ مطالعه باشید. در صورتی که در شرایط نوری نامساعد کار کنید، چشم شما تحریک شده و زودتر خسته می‌شود. چشم‌ها همچنین با افزایش حساسیت به نور، کمی می‌سوزند و فشار را روی چشم خود احساس کرده و سردرد مختصری پیدا می‌کنید.

تقریبا همه نسبت به این وضعیت واکنش یکسانی دارند. خوب، در ابتدا باید به دنبال یافتن راه‌حلی برای کاهش ناراحتی شدید چشم هنگام کار در شرایط نوری ضعیف بود. این مشکل را می‌توان با یک راه حل ساده برطرف کرد. فقط با اضافه کردن یک چراغ باکیفیت به میز کار، نور کافی محیط میز را روشن خواهد کرد.

این چراغ‌ها در دسته لوازم تحریر قرار دارند که برای روشنایی میز کار شما طراحی شده‌اند تا به شما در کاهش خستگی چشم و علائم همراه آن کمک کنند. ناگفته نماند که چراغ میز تحریر خوب می‌تواند باعث افزایش راندمان کار شود.

انتخاب و خرید چراغ مطالعه مناسب

برای انتخاب چراغ مناسب برای میز یا کتابخانه باید به موارد مختلفی توجه کرد. به خصوص، باید هنگام خرید چراغ برای میز کار خود همه عواملی را که باید به دنبال آنها باشید را در نظر بگیرید.

تفاوت بین یک چراغ میز تحریر عالی و یک مورد خوب این است که شما چه ویژگی‌هایی را در نظر دارید که باعث سهولت کار شما شود.

هیچ یک از ما مانند دیگری نیستیم. همه ما در مورد انتخاب چراغ مطالعه مناسب نیازهای متفاوتی داریم. در واقع، کاری که می‌خواهید انجام دهید نیازهای بینایی شما را تعیین کرده و مشخص می‌کند کدام یک از چراغ‌های مطالعه برای شما بهتر است.

سبک‌های بسیاری وجود دارند که هر کدام مجموعه گسترده‌ای از مدل‌ها را ارائه می‌دهد. این بسیار خوب است زیرا به دلیل گزینه‌های زیادی که امروزه در بازار وجود دارد، خرید چراغ مطالعه مناسب برای هر کسی امکان‌پذیر خواهد بود.

در اینجا زیر چند سوال وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند تا بتوانید چراغ مطالعه خود را پیدا کنید.

چراغ مطالعه چیست؟

البته اساسی‌ترین هدف چراغ مطالعه تامین نور مناسب میز کار است. چراغ با فاصله‌ای مناسب از میز کار با استفاده از پایه و یا گیره قرار می‌گیرد و باعث روشن شدن میز می‌شود. شما بهره‌وری خود را افزایش خواهید داد، زیرا نور مناسب می‌تواند بر روحیه شما تاثیر مثبت بگذارد و خستگی چشم را کاهش دهد.

واقعا چقدر به نور احتیاج دارید؟

هیچ مدرکی دال بر تایید این که نور بد در دراز مدت روی دید شما اثر می‌گذارد، وجود ندارد. اگر چه، شواهد قابل توجهی وجود دارند که نشان می‌دهند، روشنایی ضعیف تاثیرات کوتاه مدت ناخوشایندی مانند سردرد و خستگی چشم بیش از حد خواهد داشت.

با پخش شدن مقدار مناسب نور به طور مساوی در سطح میز محل کار، می‌توان از این امر جلوگیری کرد. اندازه‌گیری روشنایی توزیع نور در یک منطقه کار مسطح به نام شمع پا (foot-candles) است. قابل قبول‌ترین محدوده برای بیشتر روشنایی چراغ‌های میز کار در منزل و محل کار باید بین ۳۰ تا ۵۰ شمع پا باشد.

نوع دیگر اندازه‌گیری برای مقدار نور Lumen نام دارد. محدوده معمول برای روشنایی محل کار ۱۰۰۰ تا ۱۴۰۰ لومن است. تعداد کمی از چراغ‌های مطالعه دارای یک کلید برای کم یا زیاد کردن نور برای کمک به شما در یافتن نور مناسب برای میز کار هستند.

چراغ مطالعه را کجا قرار می‌دهید؟

همان طور که قبلا ذکر شد، کار اصلی چراغ‌های مطالعه تهیه نور کافی برای میز کار شما است که خستگی چشم را کاهش دهد. موقعیت لامپ شما همچنین یک عنصر مهم برای اطمینان از این است که شما بهترین خروجی را از لامپ میز خود می‌گیرید.

یک قانون خوب این است که نور خود را بسته به نیاز خود در حدود ۱۵ (۳۸ سانتی‌متر) تا ۳۶ (۹۰) اینچ بالاتر از میز کار خود قرار دهید. امروزه بسیاری از چراغ‌ها با بازوهای قابل تنظیم ارائه می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که شما موقعیت مورد نظر خود را پیدا می‌کنید.

چیزی که شما باید در نظر بگیرید این است که چراغ خود را در کدام طرف قرار دهید.

اگر فرد راست دستی هستید، چراغ مطالعه را در سمت چپ خود قرار دهید و اگر یک فرد چپ دست هستید، برعکس. با این کار میزان سایه‌هایی که در فضای کاری شما ایجاد می‌شوند، به طرز چشمگیری کاهش می‌یابند.

  10 مدل از بهترین‌های گیتار یاماها (YAMAHA) کلاسیک و اکوستیک

آیا پریز برق وجود دارد که دو شاخه لامپ را به آن متصل کنید؟

در هنگام خرید چراغ مطالعه مناسب برای نیازهای خود، به منبع تغذیه آن نیز توجه کنید. اگر در نزدیکی میز کار شما پریز برق به اندازه کافی وجود ندارد، می‌توانید از چراغ‌های مطالعه‌ای استفاده کنید که دارای فیش USB باشد. انواعی که دارای فیش USB هستند را می‌توان به لپ تاپ و یا کامپیوتر متصل کرد تا برق مورد نیاز چراغ تامین شود.

چه ویژگی‌های دیگری را باید در هنگام خرید چراغ مطالعه در نظر گرفت؟

چند ویژگی وجود دارند که شما باید قبل از تصمیم‌گیری نهایی در مورد چراغ مطالعه در نظر بگیرید. میزان روشنایی چراغ یکی از آنها است، بسیاری از چراغ‌های مطالعه گزینه‌های مختلفی برای روشنایی ارائه می‌دهند.

برخی از این چراغ‌ها دارای دو نوع لامپ و یا چراغی برای روشنایی محیط هستند. برخی از چراغ‌های مطالعه وجود دارند که گزینه‌های مختلفی را ارائه می‌دهند. اینکه شما به کدام نوع نور نیاز دارید، فقط به کاری که می‌خواهید روی میز کار خود انجام دهید بستگی دارد؟

شکل ظاهری ویژگی دیگری است که ممکن است در نظر بگیرید. بیشتر اوقات، چراغ‌های مطالعه برای کاربردهای عملی خود انتخاب می‌شوند. اگر می‌توانید یکی از موارد عملی را بیابید که با فضای بالای میز موجود شما نیز مطابقت داشته باشد، از نظر زیبایی جالب خواهد بود. به نوبه خود، می‌تواند یک فنگ شویی خوب به خانه یا دفتر کار شما بیاورد.

ارتفاع یکی دیگر از ویژگی‌های کلیدی است که باید قبل از خرید در تصمیم‌گیری شما نقش داشته باشد. امروزه بسیاری از چراغ‌های مطالعه برای نیازهای هر فرد، قابل تنظیم هستند.

سطح روشنایی نیز ویژگی مهمی است که باید در نظر گرفته شود. میزان روشنایی لامپ چراغ مطالعه اغلب مربوط به نوع لامپ مورد استفاده است. اما امروزه چراغ‌های مطالعه زیادی وجود دارند که دارای سوئیچ کنترل روشنایی هستند.

مواردی که باید قبل از خرید چراغ مطالعه مدنظر قرار دهید

پس از تحقیق گسترده در مورد چراغ‌های مطالعه رومیزی، نوعی را انتخاب کنید که بتواند بهترین بازده را داشته باشد و به خوبی میز کار شما را متناسب با نیازها روشن کند و ظاهری مناسب داشته باشد.

۱. انواع لامپ برای چراغ مطالعه

در زمان خرید چراغ مطالعه مناسب برای میز کار خود، می‌توانید از میان پنج نوع مختلف لامپ، نوع مناسب را انتخاب کنید.

لامپ هالوژن

اگر زیاد روی میز کار خود مطالعه کنید، این نوع لامپ‌ها عالی هستند. آنها نور طبیعی درخشانی را ارائه می‌دهند که تمرکز روی متن را آسان می‌کند. نور سفید روشن لامپ هالوژن خستگی چشم را کاهش می‌دهد.

ماندگاری لامپ هالوژن حدود ۲ تا ۳ برابر یک لامپ معمولی است. نکته منحصربه‌فرد در مورد لامپ‌های هالوژن این است که آنها ۱۰ تا ۲۰ درصد انرژی کمتری نسبت به لامپ استاندارد مصرف می‌کنند.

لامپ رشته‌ای

لامپ‌های رشته‌ای از نوع لامپ معمولی هستند که از گرمای رشته‌ای از سیم که داخل لامپ داغ می‌شود، نور تولید می‌کند. این نوع لامپ‌ها نوری گرم و کمی مایل به زرد ایجاد می‌کنند.

این لامپ‌ها چراغ مطالعه را به یک منبع نور عالی برای وقت عصر تبدیل می‌کند. این لامپ‌ها کمی ارزان‌تر از بقیه هستند، اما لامپ به مدت طولانی دوام نمی‌آورد.

لامپ Full-Spectrum

اگر شما یک طراح گرافیک یا طراح داخلی هستید، یا شغلی دارید که دیدن جزئیات رنگ در آن ضروری است. پس یک لامپ Full-Spectrum برای چراغ مطالعه شما ایده‌آل است. این لامپ‌ها رنگ را استثنایی نشان می‌دهند زیرا نور در واقع طیف کامل از مادون قرمز تا ماوراء بنفش را شامل می‌شود.

این اساسا همان کاری است که خورشید هنگام تابش نور به زمین انجام می‌دهد. نور کامل با افزایش روشنایی و همچنین وضوح دید نیز شناخته می‌شود. این نور باعث افزایش بهره‌وری در محل کار خواهد شد.

لامپ فلورسنت

این نوع خاص از لامپ چراغ مطالعه، در اشکال و سبک‌های مختلفی وجود دارد. گاهی یافتن موردی که با دکوراسیون شما سازگار باشد را آسان‌تر می‌کند.

یک لامپ فلورسنت با نور گسترده، در فضای کار شما یک پوشش خوب ایجاد می‌کند.

لامپ‌های فلورسنت نیز بسیار کارآمد هستند. عمر آنها تقریباً ۱۱ برابر بیشتر از لامپ‌های سنتی است. یکی دیگر از ویژگی‌های لامپ فلورسنت این است که فقط حدود ۳۰٪ از انرژی را تبدیل به گرما می‌کنند.

لامپ ال ای دی (LED)

اول از همه، لامپ‌های LED به طور قابل توجهی گرمای کمتری نسبت به سایر لامپ‌های ذکر شده در بالا تولید می‌کنند. لامپ چراغ مطالعه LED، فناوری جدید استفاده شده در چراغ‌های مطالعه است. آنها در بسیاری از طرح‌های منحصربه‌فرد ساخته شده‌اند تا یک چراغ مطالعه مدرن روی میز کار خود داشته باشید.

نور لامپ LED، یک نور جهت‌دار است. به این معنی که این نوع لامپ یک پرتو نور متمرکز ایجاد می‌کند تا این که نور را از همه جهات به بیرون بفرستد.

بنابراین، این دقیقا به چه معنی است؟ این لامپ باعث ایجاد نور در محل کار شما می‌شود، بدون تابش خیره کننده و نور سرگردان که به چشمان شما باز می‌گردد.

طول عمر یک لامپ LED می‌تواند تا ۵۰۰۰۰ ساعت طول بکشد. چراغ‌های مطالعه دارای این نوع لامپ با قیمت کمی بالاتر ارائه می‌شوند، اما در مقایسه با انواع دیگر لامپ‌ها، کمترین میزان مصرف برق را دارند.

۲. ویژگی‌ها را در نظر بگیرید

آیا شما در حال خرید چراغ مطالعه با نوع مناسب لامپ برای پروژه‌های خود هستید؟ همیشه قبل از خرید، نیازهای روشنایی خود را در نظر بگیرید.

بسیاری از چراغ‌های مطالعه دارای کلیدهایی برای تنظیم میزان روشنایی هستند. اما اگر زیبایی شناسی برای شما مهم است، مطمئنا شکل ظاهری محصول در انتخاب شما نقش خواهد داشت.

  17 آموزش زبان انگلیسی کاربردی

مطمئن شوید که می‌خواهید چراغ مطالعه میز کار شما چه ارتفاعی داشته باشد. اگر چه بسیاری از لامپ‌ها دارای بازوهای قابل تنظیم یا انعطاف‌پذیر برای تنظیم ارتفاع بر اساس نیازهای شما هستند.

روشنایی نور چراغ مطالعه را در نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که لامپ چراغ مطالعه نور مناسب برای میز کار مورد نظر شما را ارائه می‌دهد. همان طور که قبلا اشاره شد، روشنایی معمولا با توجه به نوع لامپ استفاده شده در چراغ مطالعه شما تعیین می‌شود.

۳. چراغ مطالعه از چه موادی ساخته شده

چراغ‌های میز از چند نوع ماده مختلف ساخته شده‌اند. قالب پلاستیکی، یک بازوی نگهدارنده فلزی یا پلاستیکی انعطاف‌پذیر که با پلاستیک، رنگ و غیره پوشانده می‌شود.

۴. چه نوع لامپی نیاز دارید

نوع لامپی که شما انتخاب می‌کنید، بقیه اجزاء را تعیین می‌کند. دانستن این که هدف اصلی شما میز کار چیست، به شما کمک می‌کند کمی راحت‌تر نوع چراغ مطالعه مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

همانطور که در بالا ذکر شد، هر نوع لامپ مزایای منحصربه‌فرد خود را دارد.

۵. به تنظیمات نور چراغ مطالعه توجه کنید

بسیاری از چراغ‌های مطالعه با انواع مختلفی از تنظیمات روشنایی ارائه می‌شوند. برخی از انواع این محصولات دارای کلیدها و تنظیماتی هستند که به راحتی می‌توان نور لامپ‌های موجود را تنظیم کرد.

مطمئن شوید که می‌خواهید لامپ چراغ مطالعه میز کار خود چه کنترل‌هایی را انجام دهید.

۶. اندازه چراغ مطالعه

البته چراغ‌های رومیزی اندازه‌های مختلفی دارند. میز کار یا فضای کار شما چقدر بزرگ است؟ دوست دارید چراغ میز کار شما بزرگ یا کوچک باشد؟ اینها فقط چند سوال ساده است که باید از خود بپرسید. من مطمئن هستم که شما می‌توانید با دیگران در این مورد مشورت کنید.

۷. طراحی را در نظر بگیرید

آیا می‌خواهید چراغ رومیزی با طراحی کاربردی داشته باشید؟ یا قصد دارید محصولی را تهیه کنید که با دکوراسیون اتاق شما هماهنگ باشد؟

قبل از خرید با دقت به طراحی چراغ مطالعه مورد نظر خود توجه کنید. یک نکته را در نظر بگیرید که آیا پایه به اندازه کافی محکم به نظر می‌رسد؟

آیا چراغ در فضایی که قرار داده می‌شود، جای می‌گیرد؟

اینها فقط چند مورد است که باید هنگام مشاهده طراحی چراغ مطالعه برای فضای کار خود در نظر بگیرید.

۸. میزان روشنایی و قابلیت تنظیم نور

همان طور که قبلا اشاره شد، میزان روشنایی بیشتر به نوع لامپ مورد استفاده مشخص می‌شود. اما برخی از لامپ‌ها، مانند Full Spectrum، می‌توانند میزان روشنایی را با توجه به خواسته شما تنظیم کنند.

سطح روشنایی که می‌خواهید واقعاً مربوط به نوع فعالیتی است که روی میز خود انجام می‌دهید و همچنین آنچه که شما فکر می‌کنید روشنایی مطلوب است.

بنابراین، کدام نوع لامپ برای چراغ مطالعه را می‌خواهید انتخاب کنید، مخصوصا وقتی که به میزان روشنایی خاصی نیاز داشته باشید.

۹. نوع منبع تغذیه

آیا شما چراغ مطالعه با سیم را می‌خواهید یا خیر؟ در صورت وجود پریز برق، گزینه‌های سیم‌دار انواع مختلف دارند که انتخاب را آسان می‌کنند.

شاید شما یک چراغ میز بی‌سیم نیاز داشته باشید. در بازار امروز، بسیاری از چراغ‌های مطالعه LED جدید وجود دارند که به همراه پورت‌های USB و قابل شارژ ارائه می‌شوند.

همچنین چراغ‌های مطالعه دارای باتری نیز وجود دارند. انتخاب این که با چه نوع نیرویی می‌خواهید چراغ مطالعه خود را روشن کنید، قطعا یک تصمیم شخصی و با توجه به الزامات محیط است که باید در نظر بگیرید.

۱۰. در نظر بگیرید که چراغ مطالعه چه میزان انرژی مصرف می‌کند

همه لامپ‌های چراغ مطالعه به اندازه لامپ‌های ال ای دی کم مصرف نیستند. کمترین بازده را لامپ رشته‌ای و بیشترین بازده را لامپ LED دارد. قبل از خرید، میزان مصرف انرژی را در نظر بگیرید.

۱۱. قیمت را در نظر بگیرید

این معمولا عامل بزرگی است که باید در نظر گرفته شود. بعضی از چراغ‌های مطالعه بسیار ارزان قیمت هستند اما ممکن است عملکردهای زیادی مانند تنظیم نور نداشته باشند.

در حالی که برخی دیگر می‌توانند قیمت بالاتری داشته باشند، اما به طور کلی امکانات کاملی مناسب با نیازهای شما ارائه دهند.

۱۲ چراغ مطالعه با طرح‌ها و کاربردهای متنوع

اصلی‌ترین کار چراغ مطالعه برای روشن کردن مناسب میز کار است و می‌توان در بین طرح‌های مختلف، نوع مناسب با نیازها را تهیه کرد. قبل از خرید چراغ مطالعه باید نکاتی که در بالا ذکر شد را در نظر گرفت و نوعی را انتخاب کرد که با کاربرد مورد نظر هماهنگ باشد.

چراغ مطالعه هوشمند شیائومی مدل MJTD02YL

چراغ مطالعه هوشمند شیائومی مدل MJTD02YL
چراغ مطالعه هوشمند شیائومی مدل MJTD02YL

 

مشخصات چراغ مطالعه هوشمند شیائومی مدل MJTD02YL

 • ابعاد: ۴۲۰ * ۳۰۰ * ۱۶۰ میلی‌متر
 • کاربرد: اداری، مهندسی، دانش‌آموزی
 • جنس بدنه: فلز
 • نوع گردنی: متحرک
 • نوع لامپ سازگار با محصول: LED، SMD
 • اتصال Wi-Fi IEEE ۸۰۲.۱۱ b / g / n ۲.۴GHz
 • ورودی لامپ: ۱۲ ولت ۱.۰ آمپر
 • دمای کار: ℃-۱۰ تا ℃۳۵ –
 • فرکانس کار: ۲۴۰۲–۲۴۸۰ مگاهرتز (BT) ، ۲۴۱۲–۲۴۷۲ مگاهرتز (Wi-Fi)
 • کنترل از راه دور از طریق برنامه Mi Home
 • قابلیت تنظیم میزان روشنایی و دما با استفاده از دکمه مرکزی
 • قابل کنترل از طریق Google، Amazon Alexa، و Apple Homekit
 • دارای دو حالت روشنایی (حالت فوکوس و حالت خواندن)
 • جنس بدنه آلیاژ آلومینیوم
 • شار نوری تا ۷۰۰ لومن
 • قابل اتصال به اندروید ۴.۴ به بالا و آی او اس ۹.۰ به بالا

چراغ مطالعه مسینا مدل N27

چراغ مطالعه مسینا مدل N27
چراغ مطالعه مسینا مدل N27

 

مشخصات چراغ مطالعه مسینا مدل N27

 • ابعاد: ۳۰۰ * ۲۰۰ * ۱۴۰ میلی‌متر
 • کاربرد: اداری، دانش آموزی
 • جنس بدنه: چوب
 • نوع گردنی: ثابت
 • جنس گردنی: چوب
 • نوع حباب: مات
 • جنس بدنه: چوب راش
 • دارای کلید روشن و خاموش
  5 مدل از بهترین‌های خودکار لامی (LAMY)

چراغ مطالعه مدل ۳۷۳

چراغ مطالعه مدل 373
چراغ مطالعه مدل ۳۷۳

 

مشخصات چراغ مطالعه مدل ۳۷۳

 • ابعاد: ۶۰۰ میلی‌متر
 • وزن: ۱ کیلوگرم
 • کاربرد: اداری، دانش آموزی
 • جنس بدنه: فلز
 • نوع گردنی: الاکلنگی
 • طول گردنی: ۱۵۰ میلی‌متر
 • جنس گردنی: فلز
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور: دارد
 • تعداد لامپ قابل استفاده: یک عدد
 • نوع لامپ سازگار با محصول: رشته‌ای، ال ای دی
 • منبع تغذیه: برق شهری
 • طول سیمک ۱ متر
 • سایر توضیحات: با لمس کردن تمامی قسمتها روشن و خاموش می‌شود

چراغ مطالعه مدل ۴۱۹

چراغ مطالعه مدل 419
چراغ مطالعه مدل ۴۱۹

 

مشخصات چراغ مطالعه مدل ۴۱۹

 • ابعاد: ۵۲۰ * ۱۸۵ * ۱۸۵ میلی‌متر
 • وزن: ۲.۲۴ کیلوگرم
 • کاربرد: اداری
 • جنس بدنه: فلز
 • نوع گردنی: ثابت
 • طول گردنی: ۵۹۰ تا ۳۷۰ میلی‌متر
 • جنس گردنی: فلز
 • تعداد لامپ قابل استفاده: یک عدد
 • نوع لامپ سازگار با محصول: رشته‌ای، SMD، کم مصرف
 • نوع حباب: مات
 • منبع تغذیه: برق شهری
 • طول سیم: ۱.۷ متر
 • سایر توضیحات: دارای بدنه تمام استیل، دارای لاستیک در قسمت زیر پایه به منظور جلوگیری از لیز خوردن چراغ، دارای کلید جهت خاموش و روشن کردن لامپ، قطر حباب ۱۶ سانتی‌متر، با قابلیت تنظیم طول گردنی

چراغ مطالعه ایکیا مدل TERTIAL

چراغ مطالعه ایکیا مدل TERTIAL
چراغ مطالعه ایکیا مدل TERTIAL

 

مشخصات چراغ مطالعه ایکیا مدل TERTIAL

 • ابعاد: ۵۶۰ * ۱۷۰ * ۱۲۰ میلی‌متر
 • وزن: ۱ کیلوگرم
 • کاربرد: اداری، مهندسی، دانش آموزی
 • جنس بدنه: فلز
 • نوع گردنی: انعطاف‌پذیر
 • جنس گردنی: فلز
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور: دارد
 • تعداد لامپ قابل استفاده: یک عدد
 • نوع لامپ سازگار با محصول: رشته‌ای، ال ای دی
 • نوع حباب: شفاف
 • منبع تغذیه: برق شهری
 • طول سیم: ۱.۵ متر
 • سایر توضیحات: مواد اولیه بازو و سایه بازتابنده فولاد، پوشش اپوکسی و پلی استر

چراغ مطالعه موندو لاکچری مدل DLW-600

چراغ مطالعه موندو لاکچری مدل DLW-600
چراغ مطالعه موندو لاکچری مدل DLW-600

 

مشخصات چراغ مطالعه موندو لاکچری

 • ابعاد: ۵۰۰ * ۱۰۰ * ۶۰ میلی‌متر
 • وزن: ۰.۵۴ کیلوگرم
 • کاربرد: مهندسی، اداری
 • جنس بدنه: فلز، پلاستیک، سیلیکون
 • نوع گردنی: انعطاف‌پذیر، متحرک
 • طول گردنی: ۳۲۵ میلی‌متر
 • جنس گردنی: لاستیک
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور: دارد
 • نوع لامپ سازگار با محصول: SMD
 • نوع حباب: مات
 • منبع تغذیه: آداپتور
 • طول سیم: ۱.۵ متر
 • سایر توضیحات: نوع نور Eye-protection، دارای دماسنج دیجیتال، نمایش تاریخ و روز‌های هفته، دارای آلارم صوتی، میزان مصرف ۶ وات (Energy Saving)، کارت گارانتی یک ساله گروه بازرگانی تیام

چراغ مطالعه ایکیا مدل Kvart

چراغ مطالعه ایکیا مدل Kvart
چراغ مطالعه ایکیا مدل Kvart

 

مشخصات چراغ مطالعه ایکیا مدل Kvart

 • ابعاد: ۴۴ * ۱۴ * ۸.۵ میلی‌متر
 • وزن: ۱.۵۸ کیلوگرم
 • کاربرد: اداری، مهندسی، دانش آموزی
 • جنس بدنه: پلاستیک
 • جنس گردنی: پلاستیک
 • نوع لامپ سازگار با محصول: LED
 • نوع حباب: شفاف
 • منبع تغذیه: برق شهری
 • طول سیم: ۱.۹ متر
 • سایر توضیحات: نوع سرپیچ شمعی، طراحی و کیفیت کمپانی ایکیا سوئد، بدون لامپ

چراغ مطالعه مدل ST-200

چراغ مطالعه مدل ST-200
چراغ مطالعه مدل ST-200

 

مشخصات چراغ مطالعه مدل ST-200

 • ابعاد: ۵۶۰ * ۵۲۰ * ۱۶۰ میلی‌متر
 • وزن: ۱.۲۳ کیلوگرم
 • کاربرد: اداری، مهندسی، دانش آموزی
 • جنس بدنه: فلز
 • نوع گردنی: الاکلنگی
 • طول گردنی: ۲۱۰ میلی‌متر
 • جنس گردنی: فلز
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور: دارد
 • تعداد لامپ قابل استفاده: یک عدد
 • نوع لامپ سازگار با محصول: LED، SMD، کم مصرف
 • منبع تغذیه: برق شهری
 • طول سیم: ۲.۱ متر
 • سایر توضیحات: قطر کاسه ۱۲ سانتی‌متر، دارای کلید روشن و خاموش، قابلیت تنظیم نور به وسیله لولای تعبیه شده در وسط گردنی

چراغ مطالعه مدل گیره‌ای

چراغ مطالعه مدل گیره‌ای
چراغ مطالعه مدل گیره‌ای

 

مشخصات چراغ مطالعه مدل گیره‌ای

 • ابعاد: ۶۴ * ۲۵ * ۲۰ میلی‌متر
 • وزن: ۷۰۰ کیلوگرم
 • کاربرد: مهندسی، اداری، دانش آموزی
 • جنس بدنه: فلز
 • نوع گردنی: متحرک، الاکلنگی
 • جنس گردنی: فلز
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور: دارد
 • تعداد لامپ قابل استفاده: یک عدد
 • نوع لامپ سازگار با محصول: رشته‌ای، LED، کم مصرف، SMD
 • منبع تغذیه: برق شهری
 • طول سیم: ۲ متر
 • سایر توضیحات: دارای کلید به منظور خاموش و روشن لامپ، جنس بدنه فلزی

چراغ مطالعه دی پی مدل ۶۰۰۲

چراغ مطالعه دی پی مدل 6002
چراغ مطالعه دی پی مدل ۶۰۰۲

 

مشخصات چراغ مطالعه دی پی مدل ۶۰۰۲

 • ابعاد: ۸۰۰ * ۳۰۰ * ۱۵۰ میلی‌متر
 • وزن: ۰.۳۳ کیلوگرم
 • کاربرد: اداری، دانش آموزی
 • جنس بدنه: پلاستیک
 • نوع گردنی: الاکلنگی
 • طول گردنی: ۲۸۰ میلی‌متر
 • جنس گردنی: پلاستیک
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور: دارد
 • نوع لامپ سازگار با محصول: LED
 • منبع تغذیه: برق شهری
 • طول سیم: ۰.۶ متر
 • سایر توضیحات: دارای سطح آینه‌ای در پشت لامپ با قابلیت روشن‌شدن با دکمه جانبی و قابل‌استفاده به عنوان چراغ خواب، دارای نور ملایم، با قابلیت تنظیم میزان نور از طریق نگهداشتن انگشت روی دکمه خاموش و روشن روی پایه، دارای گردنی با قابلیت تنظیم ارتفاع، ظرفیت باتری ۸۰۰ mAh، ولتاژ ۱۰۰ تا ۲۴۰ ولت AC، مدت زمان شارژ ۱۲ ساعت، در زمان شارژشدن غیر قابل استفاده

چراغ مطالعه ییتنگ طرح سیب

چراغ مطالعه ییتنگ طرح سیب
چراغ مطالعه ییتنگ طرح سیب

 

مشخصات چراغ مطالعه ییتنگ طرح سیب

 • ابعاد: ۱۴۰ * ۸۰ * ۶۰ میلی‌متر
 • وزن: ۰.۳۱ کیلوگرم
 • کاربرد: اداری، مهندسی، دانش آموزی
 • جنس بدنه: پلاستیک
 • نوع گردنی: متحرک
 • جنس گردنی: پلاستیک
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور: ندارد
 • نوع لامپ سازگار با محصول: LED
 • منبع تغذیه: برق شهری
 • سایر توضیحات: قابلیت شارژ توسط برق شهری، پک دارای باتری است

چراغ مطالعه انرجایزر مدل LP-24051E

چراغ مطالعه انرجایزر مدل LP-24051E
چراغ مطالعه انرجایزر مدل LP-24051E

 

مشخصات چراغ مطالعه انرجایزر مدل LP-24051E

 • ابعاد: ۱۶۰ * ۱۰۰ * ۱۰ میلی‌متر
 • وزن: ۱۶۰ گرم
 • کاربرد: اداری، مهندسی، دانش آموزی
 • جنس بدنه: پلاستیک، سیلیکون
 • نوع گردنی: انعطاف‌پذیر
 • جنس گردنی: لاستیک
 • قابلیت تنظیم زاویه تابش نور: دارد
 • تعداد لامپ قابل استفاده: یک عدد
 • نوع لامپ سازگار با محصول: LED
 • نوع حباب: مات
 • منبع تغذیه: باتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *