۱۲ نمونه از ساعت‌های دیواری بدون قاب

در این مقاله تعدادی از ساعت‌های دیواری پرفروش را معرفی خواهیم کرد. از این ساعت‌های دیواری می‌توانید در فضاهای مختلفی استفاده کنید. ساعت دیواری‌های موجود در بازار انواع مختلفی دارند و می‌توان با توجه به دکوراسیون خانه نوع مناسب را پیدا کرد. برای انتخاب یک ساعت دیواری، در صورتی که خانه و یا محلی که باید ساعت در آنجا نصب شود دارای طرح کلاسیک است، ساعت دیواری‌های زیادی هستند که می‌توان از آنها در این محیط‌ها استفاده کرد.

برای منازل و مکان‌های مدرن نیز انواع مختلفی هستند که به خوبی با هدف شما سازگار خواهند شد. در زمان انتخاب یک طرح مناسب، باید به رنگ دیوار یا طرح کاغذ دیواری نیز توجه کرد و مدلی متناسب با آن را انتخاب کرد. هماهنگ بودن ساعت با لوزام منزل نیز باعث زیباتر شدن محیط خواهد شد. در صورتی که لوازم چوبی زیادی در محیط قرار دارند، می‌توان از ساعت‌های چوبی و یا انواعی که رنگی متناسب با اسباب و لوازم چوبی دارند استفاده کنید.

در صورتی که از لوازم مدرن در محیط استفاده شده باشد، انتخاب ساعت با طرح‌های شفاف و با رنگ‌های روشن که از پلکسی گلس و مواد شفاف در ساخت آن استفاده شده، به زیباتر شدن محیط کمک می‌کند. همیشه اندازه ساعت را متناسب با محیط انتخاب کنید و استفاده از ساعت‌های بزرگ در مکان‌های کوچک باعث شلوغ شدن محیط می‌شود. برای فضاهای بزرگ در صورتی که ساعت دیواری کوچکی را نصب کنید، خواندن ساعت مشکل می‌شود.

 

استفاده از ساعت‌های دیواری برای اهداف مختلف

ساعت‌های دیواری انواع مختلفی دارند و می‌توان از آنها برای مکان‌های مختلف و اهداف متفاوت استفاده کرد. ساعت دیواری تنوع زیادی دارد و از این محصولات می‌توان برای منازل مسکونی، مکان‌های تجاری و هر جایی استفاده کرد. از این محصول ممکن است بیش از یکی در هر محیط استفاده شود. در منازل از این محصول می‌توان در سالن خانه و آشپزخانه و اتاق‌ها استفاده کرد و برای هر کدام از این مصارف باید نوع مناسب با آن انتخاب شود.

در شرکت‌ها و مکان‌های تجاری نیز این محصول کاربرد زیادی دارد و انواعی که در محیط‌های تجاری استفاده می‌شوند طرح‌های ساده‌تری دارند. ساعت دیواری را نیز می‌توان به عنوان یک محصول تبلیغاتی طراحی کرد و بر روی آن لوگو و یا نام شرکت و یا اطلاعات محصول را قرار داد. استفاده از ساعت دیواری به عنوان محصول تبلیغاتی به خاطر این که یکی از چیزهایی که افراد در زمان ورود به محیط به آن توجه می‌کنند است، باعث گسترش کسب‌وکار خواهد شد.

در زیر تعدادی از ساعت‌های دیواری که برای منازل، شرکت‌ها و محیط‌های تجاری قابل استفاده است، آورده شده و می‌توان از آنها در مکان‌های متفاوت استفاده کرد.

ساعت دیواری دکوراتیو مدل طرح رومی سایز ۱۲۰

ساعت دیواری دکوراتیو مدل طرح رومی سایز 120
ساعت دیواری دکوراتیو مدل طرح رومی سایز ۱۲۰

 

مشخصات ساعت دیواری دکوراتیو مدل طرح رومی

 • ابعاد: ۱۲۰ سانتی‌متر
 • وزن: ۱۲۰ گرم
 • جنس قاب: شیشه
 • نمایش زمان: رومی

ساعت دیواری رویال ماروتی مدل ARN-6007 سایز بزرگ

ساعت دیواری رویال ماروتی مدل ARN-6007 سایز بزرگ
ساعت دیواری رویال ماروتی مدل ARN-6007 سایز بزرگ

 

مشخصات ساعت دیواری رویال ماروتی مدل ARN-6007

 • وزن: ۳۰۰ گرم
 • قطر صفحه: ۱۲۰ سانتی‌متر
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • منبع انرژی: باتری

ساعت‌های دیواری پدیده شاپ مدل Number

ساعت‌های دیواری پدیده شاپ مدل Number
ساعت‌های دیواری پدیده شاپ مدل Number

ساعت دیواری یک از لوازم الزامی در دکوراسیون بوده و همیشه دغدغه افراد برای انتخاب یک طرح کاربردی و زیبا دارند. در ره محیطی سبک متفاوتی از تزئینات وجود دارد و هر کدام جلوه متفاوتی ایجاد می‌کند. تایپوگرافی یکی از سبک‌های ویژه و خاص است با سبک‌های مختلف و مدرن همخوانی زیادی دارد. در مدل نامبر برای نشان دادن ساعت تنها از اعداد استفاده نشده و ترکیبی از حروف و عدد در طرح آن استفاده شده است. در این ساعت، ۳، ۶ ،۹ و ۱۲ به صورت حروف و مابقی ساعت‌ها به صورت عدد طراحی شده‌اند. اعداد و حروف فونت مناسبی دارند و در کنار هم باعث زیبایی این ساعت شده‌اند.

تایپوگرافی در طراحی داخلی خانه‌ها کمتر استفاده می‌شود، اما نصب این ساعت بر روی دیوار، سبک جدید و متفاوتی از یک ساعت دیواری مدرن را ایجاد می‌کند. این ساعت طرحی متفاوت از انواع ساعت‌های کلاسیک دارد و اجزاء آن از یکدیگر جدا هستند و مانند دیگر ساعت‌ها ساختار واحدی ندارد. قطعات استفاده شده در این ساعت از جنس پلکسی گلس بوده و درخشندگی خاصی دارند. به همراه این محصول شابلونی وجود دارد که می‌توان با استفاده از آن قطعات مختلف را در جای خود به آسانی نصب کرد.

طریقه نصب

با استفاده از فوم چسبی که در زیر قطعات وجود دارد، می‌توان آنها را بر روی هر سطحی نصب کرد. با داشتن این فوم‌ها، برای نصب نیاز به چسب‌کاری و سوراخکاری نیست و به راحتی و با استفاده از الگو می‌توان آنها را نصب کرد. این فوم‌ها چسبندگی بالایی دارند و تنها با برداشتن رویه، می‌توان از آنها استفاده کرد. درون بسته‌بندی این محصول سی دی راهنما وجود دارد که به شما کمک می‌کند به طرز صحیح این ساعت را نصب و یا جابجا کنید. این فوم‌ها را می‌توان در زمان جابجایی با استفاده از سشوار از دیوار جدا کرده و مجددا در جای جدید نصب کنید. موتور استفاده شده در این ساعت از نوع مرغوب بوده و با پوشش فلزی محصور شده است.

  10 مدل لوستر مجلل
ساعت‌های دیواری پدیده شاپ مدل Number
ساعت‌های دیواری پدیده شاپ مدل Number

 

مشخصات ساعت‌های دیواری پدیده شاپ مدل Number

 • ابعاد: ۱۲۰۰×۱۲۰۰ میلی‌متر
 • وزن: ۰.۰۹ کیلوگرم
 • قطر صفحه: ۱۲۰ سانتی‌متر
 • تکنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • منبع انرژی: باتری
 • نوع باتری: AA
 • ویژگی‌ها: دارای شابلون نصب آسان جهت جلوگیری از دفرمه شدن ساعت روی دیوار بجای خط کش نصب، کاملا برجسته با فوم خودچسب، چسبندگی بالا با فوم خودچسب بجای ام دی اف چسبی، دارای سی دی آموزش ویدیویی نصب و جابجایی، همراه با راهنمای فارسی نصب، شابلون و الگوی کاغذی، موتور کوارتز اصل تایوان با ضمانتنامه سه ساله معتبر، قابل جابجایی

ساعت دیواری پدیده شاپ مدل Harmony

ساعت دیواری پدیده شاپ مدل Harmony
ساعت دیواری پدیده شاپ مدل Harmony

ایجاد تنوع در محیط، گاهی اوقات تبدیل به یک ضرورت می‌شود و برای ایجاد تغییر می‌توان از روش‌های مختلفی استفاده کرد. گاهی اوقات با تغییرات جزئی می‌توان به نتیجه مطلوب رسید و یکی از مواردی که در ظاهر محیط تاثیر زیادی دارند، ساعت‌های دیواری هستند. این محصولات طرح‌های مختلفی دارند و با هزینه کم، تاثیرگذاری ایجاد خواهند کرد. ظاهر این ساعت‌های مدرن به گونه‌ای است که با نصب آنها در منزل و یا دفتر کار، به خوبی با محیط هماهنگ می‌شوند.

می‌توان با انتخاب یک ساعت دیواری مناسب، با کمترین هزینه، تغییرات چشمگیری در محیط ایجاد کنید. در ساعت دیواری مدل هارمونی، اعداد ۳، ۶، ۹ و ۱۲ سایز بزرگتری دارند و همین تغییر در سایز این اعداد، تنوع زیبایی به این ساعت داده است. نشانه‌ها رنگ مشکی دارند و این محصول از جنس پلکسی‌گلاس براق و فوق سبک ساخته شده و رنگ‌های نقره‌ای و طلایی این ساعت دیواری از جنس آینه مولتی استایل شفاف بوده و می‌توان از آنها در هر جایی استفاده کرد.

استفاده از مواد اولیه بادوام

پلکسی‌گلاس دوام زیادی دارد و در تمام طول عمر خود تغییر رنگ نمی‌دهد. استفاده از پلکسی‌گلاس مرغوب، باعث کاهش وزن ساعت شده و درخشندگی و انعکاس خوبی خواهد داشت. با فوم خود چسبی که در زیر قطعات ساعت قرار دارد، می‌توان به راحتی قطعات را به دیوار نصب کرد. فوم خود چسبی که در این محصول استفاده شده را می‌توان آن را با استفاده از سشوار از دیوار جدا کرده و در جایی دیگری نصب کرد. با الگویی که داخل بسته‌بندی این محصول قرار دارد، می‌توان قطعات را در جای خود قرار داد.

موتور این ساعت با استفاده از استوانه‌ای فلزی به خوبی محفوظ شده و این پوشش از خروج صدای موتور جلوگیری می‌کند. موتور کوارتز اصل تایوان مصرف انرژی کمی دارد و به صورت دقیق در زمان طولانی به کار خود ادامه می‌دهد.

ساعت دیواری پدیده شاپ مدل Harmony
ساعت دیواری پدیده شاپ مدل Harmony

 

مشخصات ساعت دیواری پدیده شاپ مدل Harmony

 • ابعاد: ۱۲۰۰×۱۲۰۰ میلی‌متر
 • وزن: ۰.۰۹ کیلوگرم
 • قطر صفحه: ۱۲۰ سانتی‌متر
 • تکنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • منبع انرژی: باتری
 • نوع باتری: AA
 • ویژگی‌ها: دارای شابلون جهت نصب آسان ساعت روی دیوار، کاملا برجسته با فوم خودچسب، چسبندگی بالا با فوم خودچسب بجای ام دی اف چسبی، دارای سی دی آموزش ویدیویی برای نصب و جابجایی، شابلون و الگوی کاغذی، موتور کوارتز اصل تایوان، قابل جابجایی

ساعت دیواری پدیده شاپ طرح بهار

ساعت دیواری پدیده شاپ طرح بهار
ساعت دیواری پدیده شاپ طرح بهار

ساعت‌های دیواری طرح بهار دارای طرحی متفاوت، تشکیل شده از گل و پروانه است. ساعت دیواری بهار از محصولات فانتزی مجموعه پدیده شاپ بوده و نمایی متفاوت ایجاد می‌کند. طراحی این ساعت با گل‌ها و پروانه‌ها، به صورتی است که احساس آرامش را منتقل می‌کند. در طول روز افراد دفعات زیادی به ساعت برای آگاهی از زمان نگاه می‌کنند و طرح چشم نواز این ساعت باعث حس ارامش خواهد شد.

این ساعت دیواری با طرح بهار از عناصری ساخته شده از پلکسی گلس براق تشکیل شده که طرح زیبایی از یک ساعت دیواری فانتزی و جدید دارد. پلکسی گلسی که در این ساعت استفاده شده از انواع مرغوب بوده و با داشتن مقاومت بالا، سبک و زیبا نیز هست. قطعات این ساعت با فوم چسبی به دیوار و سطوح مختلف می‌چسبند و دوام بسیار بالایی دارند. این قطعات مختلف را می‌توان به آسانی و با استفاده از الگویی که همراه محصول ارائه شده بر روی دیوار نصب کرد. حتی می‌توانید از الگوی ارائه شده پیروی نکنید و به صورت‌های مختلفی که با محیط همخوانی بهتری داشته باشند، آنها را بر روی دیوار نصب کنید.

ساعت دیواری پدیده شاپ طرح بهار
ساعت دیواری پدیده شاپ طرح بهار

 

مشخصات ساعت دیواری پدیده شاپ طرح بهار

 • ابعاد: ۴۰۰×۷۰۰ میلی‌متر
 • وزن: ۱ کیلوگرم
 • ثانیه شمار: دارد
 • تکنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • منبع انرژی: باتری
 • نوع باتری: AA
 • سایر مشخصات: متریال پلکسی گلس براق، چیدمان دلخواه، بدون نیاز به پیچ و سوراخکاری دیوار، قابل جابجایی، دارای موتور کوارتز اصل تایوان

ساعت دیواری رویال ماروتی مدل NET-6007

ساعت دیواری رویال ماروتی مدل NET-6007
ساعت دیواری رویال ماروتی مدل NET-6007

اکثر ساعت‌های دیواری دارای قاب در اطراف خود هستند و اندازه‌ای نسبتا کوچک دارند، اما ساعت‌هایی که در سال‌های اخیر تولید شده‌اند به بخشی از دکور خانه و یا محیطی که در آن نصب می‌شوند، تبدیل شده‌اند و ساعت‌های زیادی را در بازار می‌توانید پیدا کنید که بدون قاب هستند. این ساعت‌ها در جلوی خود شیشه محافظی ندارند و با داشتن اندازه‌ای بزرگ، قسمتی از دیوار را پوشش می‌دهند. با استفاده از انواع مختلف مواد اولیه این ساعت‌ها ساخته می‌شوند و می‌توان متناسب با دکوراسیون محیط، نوع مناسب آنها را انتخاب کرد.

ساعت دیواری رویال ماروتی از جنس پلکسی گلاس بوده و این مواد به خاطر ساختاری که دارند، وزن کمی دارند و به خوبی می‌توان آنها را به شکل‌های مختلف طراحی کرد. این قطعات مختلف در زیر خود فوم‌های خود چسب دارند که می‌توان با استفاده از الگویی که به همراه محصول ارائه می‌شود، آنها را در جای مناسب و بدون نیاز به سوراخکاری بر روی دیوار نصب کرد. فوم‌های استفاده شده در این محصول را می‌توان با استفاده از سشوار و گرم کردن آنها، از دیوار جدا کرد و به مکان دیگری انتقال داد. موتور از جنس مرغوب بوده و با استفاده از قاب فلزی پوشش داده شده است و علاوه بر زیباتر کردن محصول، از خروج صدای موتور جلوگیری می‌کند.

  10 مدل از بهترین انواع تلویزیون ال ای دی سام الکترونیک

 

مشخصات ساعت دیواری رویال ماروتی مدل NET-6007

 • ابعاد: قابل تنظیم برای محیط‌های مختلف
 • وزن: ۳۰۰ گرم
 • قطر صفحه: ۱۲۰ سانتی‌متر
 • تکنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • منبع انرژی: باتری
 • سایر مشخصات: موتور کوارتز تایوانی اصل، موتور بی صدا و آرام، جنس ساعت پلکسی گلس مقاوم

ساعت دیواری پدیده شاپ مدل Steve

ساعت دیواری پدیده شاپ مدل Steve
ساعت دیواری پدیده شاپ مدل Steve

ساعت دیواری مدل استیو طرحی مدرنی دارد و می‌توان از آن در محیط‌های مختلفی استفاده کرد. این ساعت از انواع بدون قاب است که قطعات آن به صورت جداگانه بر روی دیوار نصب می‌شوند. تایپوگرافی این طرح با نشانه‌های ساعت ترکیب شده و باعث زیبایی این محصول شده است. تایپوگرافی در دکوراسیون و محصولات مختلف استفاده می‌شود و ترکیب حروف و طرح آنها، بر زیبایی محصول و دکوراسیون اضافه می‌کند. ساعت‌های سه، شش، نه و دوازده به حروف نوشته شده و با نشانه‌های موجود در ساعت ترکیب شده است.

پلکسی گلاس استفاده شده در این ساعت، مقاومت بالایی دارد و در کنار زیبایی و درخشش، انعکاس‌هایی که روی قطعات مختلف این ساعت اتفاق می‌افتد، نمای جذابی را ایجاد می‌کند. این ساعت ضخامتی برابر یک سانتی‌متر دارد و این برجستگی نمای زیبایی به آن داده است و باعث ترکیب نور و سایه در کنار قطعات مختلف ساعت می‌شود. به راحتی با استفاده از الگویی که همراه ساعت ارائه می‌شود، قطعات مختلف را نصب کرد و هر قطعه فوم خود چسب در زیر خود دارد که به آسانی به دیوار می‌چسبد.

موتور استفاده شده در این محصول از نوع کوارتز است و با استفاده از باتری کار می‌کند و دوام زیاد و دقت بالایی دارد. موتور استفاده شده در این محصول کمترین صدا را ایجاد می‌کند و روکش فلزی آن از خروج صدای موتور جلوگیری کرده و حتی در محیط‌های ساکت، صدای موتور شنیده نمی‌شود. این ساعت را می‌توان در رنگ‌های نقره‌ای و طلایی تهیه کرد.

ساعت دیواری پدیده شاپ مدل Steve
ساعت دیواری پدیده شاپ مدل Steve

 

مشخصات ساعت دیواری پدیده شاپ مدل Steve

 • ابعاد: ۱۲۰۰×۱۲۰۰ میلی‌متر
 • وزن: ۹۰ گرم
 • قطر صفحه: ۱۲۰ سانتی‌متر
 • تکنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • منبع انرژی: باتری
 • نوع باتری: AA
 • سایر مشخصات: دارای شابلون نصب آسان، کاملا برجسته با فوم خودچسب، چسبندگی بالا با فوم خودچسب به جای ام دی اف چسبی، موتور کوارتز اصل تایوان، قابل جابجایی

ساعت دیواری پدیده شاپ مدل Roman

ساعت دیواری پدیده شاپ مدل Roman
ساعت دیواری پدیده شاپ مدل Roman

ساعت‌های دیواری مدرن، معمولا بدون قاب هستند و مانند انواع قدیمی در اطراف آنها قاب وجود ندارد و قطعات آنها به صورت جداگانه بر روی سطح دیوار نصب می‌شوند. این ساعت دیواری رومی، در دسته طراحی‌های مدرن قرار می‌گیرد و می‌توان از آن در محیط‌های مختلف استفاده کرد. اعداد رومی استفاده شده در این محصول طرحی ساده دارند و باعث جذابیت آنها می‌شود و این ساعت‌ها به خوبی با دکوراسیون محیط هماهنگ می‌شوند. این اعداد رومی در ساعت‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و ساعت‌های قدیمی و مدرن از آنها استفاده می‌کنند و با تغییرات اندک، می‌توان آنها را به شکل‌های متفاوت طراحی کرد.

در مدل Roman، اعداد رومی در فرمی مدرن، طراحی شده‌اند و با طراحی داخلی محیط‌های مختلف همخوانی دارد. قطعات این ساعت از جنس مولتی استایل ساخته شده‌اند و روکش آینه‌ای طلایی دارند. این ساعت وزن کمی دارد و قطعات آن درخشندگی و انعکاس جذابی داشته و در محیط‌ها با نورهای مختلف باعث زیباتر شدن دکوراسیون می‌شوند. با استفاده از الگو می‌توان قطعات این محصول که دارای فوم خود چسب هستند را به دیوار نصب کرد.

موتور استفاده شده در این ساعت کیفیت بالایی دارد و به صورت دقیق در زمانی طولانی به کار خود ادامه می‌دهد. با پوششی که بر روی این موتور قرار داده شده، علاوه‌بر زیباتر شدن محصول از نمای جانبی، از خروج صدای موتور نیز جلوگیری می‌کند. موتور ساعت از نوع الکترونیکی بوده و با باتری کار می‌کند و مصرف کمی دارد. به راحتی می‌توان در صورت لزوم این ساعت را از روی دیوار جدا کرده و به محیط دیگری انتقال داد.

ساعت دیواری پدیده شاپ مدل Roman
ساعت دیواری پدیده شاپ مدل Roman

 

مشخصات ساعت دیواری پدیده شاپ مدل Roman

 • ابعاد: ۱۲۰۰×۱۲۰۰ میلی‌متر
 • وزن: ۰.۰۹ کیلوگرم
 • قطر صفحه: ۱۲۰ سانتی‌متر
 • تکنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • منبع انرژی: باتری
 • نوع باتری: AA
 • ویژگی‌ها: دارای شابلون جهت نصب آسان، کاملا برجسته با فوم خودچسب، چسبندگی بالا با فوم خودچسب به جای ام دی اف چسبی، شابلون و الگوی کاغذی، موتور کوارتز اصل تایوان، قابل جابجایی

ساعت دیواری رویال ماروتی مدل MAN-6007

ساعت دیواری رویال ماروتی مدل MAN-6007
ساعت دیواری رویال ماروتی مدل MAN-6007

ساعت‌های دیواری قدیمی دارای قاب هستند و جنس آنها بیشتر از پلاستیک و یا چوب بوده و معمولا اندازه کوچکی دارند. اما ساعت‌های مدرن، بخشی از دکوراسیون هستند و در اطراف خود قاب ندارند و بخش بزرگی از دیوار را پوشش می‌دهند. قطعات و نشانگرهای ساعت در این ساعت‌ها به صورت جدا از هم بر روی سطح نصب می‌شوند. این قطعات از مواد بسیار سبک ساخته شده‌اند و سطح آنها انعکاس بالایی دارد.

  10 نوع از بهترین مدل‌های اتو بخار فیلیپس

پلکسی گلاس استفاده شده در این ساعت از انواع مرغوب بوده و دوام بالایی دارد و در تمام طول عمر خود از شفافیت آنها کاسته نخواهد شد. قطعات استفاده شده در این ساعت با استفاده از فوم خود چسب به دیوار نصب می‌شوند و نیازی به سوراخکاری برای نصب ندارند. این فوم‌های چسبی دوام زیادی دارند و در صورت نیاز به جابجایی ساعت، به راحتی می‌توان با استفاده از سشوار، آنها را از دیوار جدا کرده و بر روی دیوار جدید نصب کرد.

ساعت دیواری رویال ماروتی مدل MAN-6007
ساعت دیواری رویال ماروتی مدل MAN-6007

 

مشخصات ساعت دیواری رویال ماروتی مدل MAN-6007

 • ابعاد: قابل تنظیم
 • وزن: ۰.۳ کیلوگرم
 • قطر صفحه: ۱۲۰ سانتی‌متر
 • تکنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • منبع انرژی: باتری
 • ویژگی‌ها: موتور کوارتز تایوانی اصل، موتور بی صدا و آرام گرد، پلکسی گلس مقاوم

ساعت دیواری پدیده شاپ طرح شکوفه زیبا

ساعت دیواری پدیده شاپ طرح شکوفه زیبا
ساعت دیواری پدیده شاپ طرح شکوفه زیبا

این نوع از ساعت‌های دیواری طرحی ظریف و فانتزی دارد. این ساعت را می‌توان در محیط‌هایی با دکورهای متفاوت نصب کرد و نمایی زیبا به دیوار بخشید. این ساعت را می‌توان در بالای مبلمان، آباژور و یا تلویزیون نصب کرد و طرح متفاوت آن باعث ایجاد محیطی متفاوت خواهد شد. حتی می‌توان در زیر این ساعت از گلدان‌های طبیعی و مصنوعی متفاوت قرار داد و زیبایی محیط را دوچندان کرد. با قرار دادن نور لامپ‌های تزئینی بر روی این ساعت، جلوه‌ای خاص برای محیط ایجاد کرد. این ساعت را باید در ارتفاع مناسبی نصب کرد تا جلوه خود را نشان دهد.

این ساعت یکی از محصولات مجموعه پدیده شاپ بوده که از جنس پلکسی گلس براق ساخته شده است و قطعات آن ضخامتی سه میلی‌متری دارند و با نگین‌های کار شده روی شکوفه‌های ساعت، با تراش‌های مربعی ریز درخشندگی بالایی دارند. پروانه‌های این ساعت را می‌توان به صورت‌های مختلفی در کنار ساعت قرار داد و طرح آن را متناسب با محیط تغییر دهید. قطعات این ساعت با استفاده از فوم دو طرفه چسبی به دیوار متصل می‌شوند. قطر صفحه اصلی ساعت، ۲۳ سانتی‌متر و ابعاد صفحه به همراه شاخه و شکوفه‌ها ۵۲*۶۰ سانتی‌متر است. این محصول امکان پوشش ابعاد ۱۳۰*۸۰ سانتی‌متر بعد از نصب را دارا است.

ساعت دیواری پدیده شاپ طرح شکوفه زیبا
ساعت دیواری پدیده شاپ طرح شکوفه زیبا

 

مشخصات ساعت دیواری پدیده شاپ طرح شکوفه زیبا

 • ابعاد: ۱۳۰۰×۸۰۰ میلی‌متر
 • وزن: ۱.۵ کیلوگرم
 • قطر صفحه: ۲۳ سانتی‌متر
 • تکنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • منبع انرژی: باتری
 • نوع باتری: AA
 • ویژگی‌ها: دارای ۱۳ پروانه مجزا، نگین کاری، دارای موتور کوارتز اصل تایوان، همراه با چسب مخصوص، قابل جابجایی، همراه با ۵ عدد آینه پلکسی گلس پروانه‌ای ۵ سانتی‌متری

ساعت‌های دیواری پدیده شاپ طرح یاسمین

ساعت دیواری پدیده شاپ طرح یاسمین
ساعت دیواری پدیده شاپ طرح یاسمین

ساعت‌های دیواری طرح یاسمین از گل‌هایی با اندازه‌های متفاوت تشکیل شده و نصب آن بر روی دیوار باعث طراوت بخشیدن به محیط می‌شود و تاثیر مثبتی بر فضای محیط خواهد داشت. گل و گیاه نقش زیادی در زندگی دارد و محصولات مختلفی از طرح آنها استفاده می‌کنند و در محیط‌های مختلف استفاده می‌شوند. ساعت دیواری مدل یاسمن از محصولات فانتزی مجموعه پدیده شاپ است که با نقش گل‌های فانتزی، حسی لطیف و عالی را برای دکوراسیون داخلی به ارمغان می‌آورد، به صورتی که با نگاه کردن به ساعت حس آرامش، شادی و طراوت ایجاد می‌کند.

نگین‌های استفاده شده در این ساعت به آن جلوه‌ای زیبا و چشم‌گیر بخشیده است. نگین‌ها علاوه بر جنبه تزئینی، نشانه‌های ساعت نیز هستند. در این ساعت، برای نشان دادن ساعت از اعداد استفاده نشده و به جای نشانه‌ها، نگین با طرح زیبا قرار داده شده است. ساعت دیواری یاسمن از جنس پلکسی گلاس براق ساخته شده و مقاومت بالایی دارد. این ساعت را می‌توان به راحتی با فوم چسبی بر روی دیوار نصب کرد. این ساعت قابل جابجایی است و به آسانی می‌توان آن را به مکان دیگری انتقال داد.

ساعت دیواری پدیده شاپ طرح یاسمین
ساعت دیواری پدیده شاپ طرح یاسمین

 

مشخصات ساعت‌های دیواری پدیده شاپ طرح یاسمین

 • ابعاد: ۵۲۰×۷۲۰ میلی‌متر
 • وزن: ۱ کیلوگرم
 • ثانیه شمار: دارد
 • تکنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • منبع انرژی: باتری
 • نوع باتری: AA
 • ویژگی‌ها: دارای نگین کاری روی حلقه و گل‌ها، متریال کاملا براق از جنس پلکسی گلس فوق سبک، دارای موتور کوراتز اصل تایوان، قابل جابجایی، همراه با ۵ عدد آینه پروانه‌ای پلکسی گلس ۵ سانتی‌متری

ساعت‌های دیواری لوکس طلائی مدل CW009_M

ساعت دیواری لوکس طلائی مدل CW009_M
ساعت‌های دیواری لوکس طلائی مدل CW009_M

ساعت دیواری لوکس طلائی مدل CW009 در سایز بزرگ با قطر ۴۰ سانتی‌متر و موتور روان گرد با جنس بدنه مقاوم ساخته شده است. این ساعت به صورت یک تکه بر روی دیوار نصب می‌شود و نحوه نشان دادن ساعت به صورت عقزبه‌ای است. این ساعت را می‌توان بر روی دیوارهای اماکن و سالن‌های پذیرایی شیک و مدرن، هال، اتاق خواب و آشپزخانه و انواع رستوران و کافه‌ها نصب کرد. طرح متفاوت این ساعت باعث می‌شود تا با نصب آن، تغییر زیادی در دکوراسیون محیط ایجاد شود. به راحتی می‌توان این محصول را بر روی دیوار نصب کرد و نیاز به سوراخکاری زیادی ندارد.

 

مشخصات ساعت‌های دیواری لوکس طلائی مدل CW009_M

 • ابعاد: ۴۰۰×۴۰۰ میلی‌متر
 • وزن: ۰.۸ کیلوگرم
 • جنس قاب: MDF
 • قطر صفحه: ۲۰ سانتی‌متر
 • ثانیه شمار: دارد
 • تکنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • منبع انرژی: باتری
 • نوع باتری: AA
 • ویژگی‌ها: موتور روانگرد و بی صدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *