کرم پودر لورآل (L’Oréal)

کرم پودر لورآل (L’Oréal) نه تنها زیبایی شما را افزایش می‌دهد، بلکه در حین استفاده فواید زیادی نیز برای پوست صورت دارد. تولید عرق را کاهش می‌دهد و برای هر نوع پوستی چه پوست‌های چرب، چه خشک و چه حساس قابل استفاده است.

برای بیش از ۱۱۰ سال، لورآل انرژی و شایستگی‌های خود را صرف تجارت زیبایی کرده است. این کمپانی تخصص خود را در خدمت به زنان و مردان در سراسر جهان ارائه داده و تنوع بی‌نهایت خواسته‌های زیبایی آنها را برآورده کرده است.

زیبایی تخصص این کمپانی است. از اولین رنگ موی L’Oréal که در سال ۱۹۰۹ تولید شد تا محصولات و خدمات نوآورانه Beauty Tech امروز، این شرکت برای چندین دهه یک بازیگر و رهبر خالص در بخش زیبایی در سراسر جهان بوده است.

خرید انواع کرم پودر لورآل (L’Oréal) از دیجی کالا

کیفیت و ایمنی به عنوان اولویت مطلق در تولید کرم پودر لورآل (L’Oréal)

لورآل برای هر یک از محصولات، خدمات و نوآوری‌ها، در تلاش دائمی برای ارائه بهترین‌ها است. این تلاش با استفاده از مواد اولیه با بالاترین کیفیت از تامین کنندگانی که با دقت انتخاب شده‌اند آغاز می‌شود و با تحقیقات و نوآوری و فرآیندهای تولید بهینه ادامه می‌یابد. همچنین به معنای ایجاد محصولات و خدماتی است که به همان اندازه ایمن هستند که موثر باشند. در تمام آزمایشگاه‌ها، کارخانه‌ها و شرکت‌های تابعه، تیم‌های لورآل از هنجارهای داخلی پیروی می‌کنند که بسیار فراتر از مقررات خارجی فعلی است. این تلاش‌ها زیربنای اعتماد مصرف کنندگان به برند لورآل است.

  12 کرم ضد آفتاب برای پوست‌های متفاوت

هدف لورآل این است که با اطلاع رسانی به مردم در مورد محصولات و خدمات خود و با گوش دادن به آنها هنگام صحبت در مورد آرزوهای خود برای زیبایی، این رابطه را تقویت کند. در دنیای دیجیتالی امروز، این مکالمه شامل استفاده از قدرت فناوری است. L’Oréal در استفاده از نوآوری برای ایجاد تجارب زیبایی منحصر به فرد و در عین حال ایجاد حضور آنلاین، یک رهبر جهانی است.

از آزمایشگاه‌های تحقیقاتی و تاسیسات تولید گرفته تا دفاتر و فروشگاه‌ها، افراد این کمپانی اشتیاق مشترکی به زیبایی دارند و در جهت یک هدف کار می‌کنند، ارائه بهترین محصولات و خدمات به مردم.

لورآل معتقد است که زیبایی و تلاش برای زیبایی، همه مردم را متحد می‌کند. این یک نیاز اساسی است که فراتر از «ظاهر» صرف بوده و عمیقا به آرزوهای انسان نفوذ می‌کند. احساس تعلق، تحقق خود، اعتماد به نفس و غیره، لورآل در تلاش است تا به زنان و مردان در سراسر جهان کمک کند تا این آرزوها را برآورده سازند. درک و احترام به تمام نکات ظریف در فرهنگ‌ها، نیازها و سنت‌ها این محصولات را متمایز کرده است.

بیش از ۱۱۰ سال است که ایجاد زیبایی تنها شغل لورآل بوده و برای ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات تلاش مستمری دارد.

چه چیزی لورآل را منحصر به فرد می‌کند؟

در طول سال‌های تولید محصولات مختلف، اشتیاق به نوآوری توسط بنیانگذار، هدف این کمپانی است. لورآل نسبت به کیفیت برتر، کارایی، صداقت و ایمنی محصولات خود وسواس دارد. احترام به تنوع با برندهای قوی که همه نیازها و خواسته‌ها را برآورده می‌کند.

  20 مدل ماشین ریش تراش فیلیپس (Philips) ضد آب اصل

ارزش آفرین بودن و مسئولیت‌پذیری پایداری به ایفای نقش برای دنیایی زیباتر این کمپانی را هدایت می‌کند. مواد اولیه محصولات برای استفاده افراد مختلف آزمایش شده و از مرغوب‌ترین‌ها انتخاب می‌شوند.

کیفیت در قلب تولید کرم پودر لورآل (L’Oréal)

L’Oréal ارائه محصولات با کیفیت بالا را در سراسر جهان به مصرف کنندگان تضمین می‌کند. این برند تامین کنندگان خود را بر اساس استانداردها و معیارهای سختگیرانه انتخاب می‌کند تا بتواند کیفیت تولیدات خود را در سطحی بالا نگه دارد.

کیفیت همیشه برای تولیدات این کمپانی محور اصلی بوده است. از زمان تاسیس، اولویت اصلی ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت و عملکرد به مصرف کنندگان در سراسر جهان بوده است. این به یک رویکرد جامع تبدیل شده که همه کارمندان در هر روز، بدون توجه به اینکه در کجای جهان هستند، در هر شرکت تابعه، در هر برند و برای هر محصولی که تولید می‌کنند، در نظر دارند.

برای رسیدن به این هدف، سه چیز ضروری است، فرهنگی مشترک بین همه کارکنان در هر سطح، مواد اولیه و بسته‌بندی با بالاترین کیفیت و فرآیند تولیدی که تعالی را هدف قرار می‌دهد.

کلید تولید محصولات در کلاس جهانی، تهیه مواد اولیه در سطح جهانی است. این کمپانی فقط با استفاده از موادی که بالاترین استانداردهای کیفیت را دارند و کاملا با مطابق مقررات هستند، اطمینان حاصل می‌کند که لوازم آرایشی تولید شده برای مصرف کنندگان کاملا ایمن است.

لورآل این تعهد را با انتخاب دقیق تامین کنندگان و تجزیه و تحلیل علمی دقیق مواد خام، مانند فیلترهای ضد آفتاب، رنگ مو، روغن‌های نخل و معدنی، و سیلیکون‌ها انجام می‌دهد. با بررسی کیفیت در هر مرحله، می‌توان تضمین کرد که ایمنی با زیبایی به تمام معنا همخوانی دارد.

  8 مدل ماشین اصلاح سر و صورت فیلیپس (Philips) با قابلیت‌های متنوع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *